Андрiй Смoлій: “Однoзнaчнo paдий зaтримaнню тaк звaнoгo Сeмeнa Сeмeнчeнкa, з кожнoю хвилинoю ця спpaва стaє дeдалі цікавішою”

Андрій Смолій

Однозначно радий затриманню так званого Семена Семенченка (або Костянтина Грішина). Це так особа що всіма силами топила за Зеленського/Коломойського і весь той треш, який ми спостерігаємо останні два роки.

Однозначно, приємно коли «свої» починають топити своїх. Але…

Більше питань тут викликає інший учасник – так званий Євген Шевченко, якого ще називають «агентом НАБУ».

Не знаю наскільки він агент і наскільки зашкварений цією справою (мабуть що так), проте цей же Шевченко кілька тижнів назад давав інтерв‘ю розслідувачам Ballingcat, точніше Христо Грозєву – керівнику цієї організації.

Інтерв‘ю стосувалось фільму по «вагнергейту» і зриву операції з боку державних структур.

У мене відкрите питання: чи не здається термінове «накриття» незаконних збройних угрупувань з боку СБУ бажанням влади відволікти увагу від реальної та загрозливої справи по вагнерівцям?

Невже ніхто не знав що формування Семенченка тренувалось на базі Нові Петрівці під Києвом? Це ж смішно. Полігон всім відомий. Так само як і більшість учасників, які брали в цьому участь. Хіба ніхто не знав що певні приватні структури переправляють деталі та запластини з РФ в Україну? Знали.

І тут бах, затримання. Завтра нам розкажуть про доблесну сппцоперація. (Яку я однозначно підтримую) Проте питань знов більше ніж відповідей. Навіщо зараз? Чому? І чи не виклристають справу щоб прикрити свої зади по вагнерівцям.

Скоро все стане на свої місця.

Share