Леoнід Кpaвчук oзвучив cпосіб зaхистити Укpaїну (відео)

Україні не залишається ніякого іншого варіанту, щоб захистити своє майбутнє і незалежність, як стати членом НАТО, заявив глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Донбасом Леонід Кравчук.

При цьому політик зазначив, що думка Росії в даному питанні значення не має.

«Нещодавно чув інтерв’ю генсека НАТО: крім усього іншого, він сказав, що голосувати, бути Україні в НАТО чи ні, будуть 29 членів НАТО і ніякого значення, дослівно, ніякого значення думка Росії тут не грає ролі. <…> Ми говоримо про все зараз: про гривню, про її курсі … А питання одне найважливіше – Україна повинна бути в НАТО », – підкреслив Кравчук.

За його словами, необхідно виконувати всі пакети альянсу для країни, щоб в найближчому майбутньому увійти в цей союз.

«Працювати, виконувати те, що передбачено, виконувати план НАТО. Виконувати пакети, що передбачені для України. Робити все, щоб найближчим часом … До речі, той же генсек сказав, що, можливо, ми розглянемо це питання в зв’язку з 30-річчям незалежності України. Це слова генсека. Україна повинна бути в НАТО », – висловив переконання є першим українським президентом.

Нагадаємо, напередодні генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив, що Росія в 2014 року не анексувала б Кримський півострів, якби Україна була членом альянсу.

ДЖЕРЕЛО

Share