Жителi Кримy – Путiну: “Нaм cтpaшнo yявити, щo бyде дaлi”

Жителі незаконно анексованого Кримського півострова збунтувалися проти влади Росії на сьому річницю захоплення півострова.

Все через великий скандал навколо забудови Фороського парку, який викупили татарстанські інвестори, про що пише Replyua.net з посиланням на ЗМІ.

Відомо, що російські забудовники почали вирубку реліктових дерев, а також затоки фундаменту багатоповерхівок, які вони хочуть звести прямо в парковій зоні.

Жителі Фороса прийняли рішення звернутися безпосередньо до голови Кремля Володимира Путіна.

Кримчани просять президента Росії зупинити будівництво і знищення парку. У Мережі були опубліковані кадри звернення людей до Путіна.

В одному з коментарів до відео йдеться:

«Жителі АРК приєдналися до народної забави Росії, благаючи про допомогу Путіна. Місцеві жителі виступають проти забудови Фороської парку, який був викуплений інспекторами з Республіки Татарстан. Тепер же цієї території загрожує закриття для відвідування, а також позбавлення доступу до пляжів. Проводиться масова вирубка реліктових дерев ».

Жінка, яка зачитувала лист Путіну, заявила що в Крим прийшла біда. За її словами місце, де вони зараз перебувають, вже незабаром може бути є порівняно з землею.

У парку Фороса почалася масштабна забудова, хоча цим місцем зачаровані мільйони людей. Такі дії назавжди змінить вигляд цього місця. За словами місцевого населення, парку було завдано колосального збитку.

У листі зазначено:

«Це все було перетворено на руїни. Уже немає безлічі дерев. Жодна компенсаційна висадка не заповнить цю втрату. Страшно уявити, що ж буде далі ».

Share