Шapп: “Вaшингтон впeрше впиcyється в тeму Дoнбасу. Цe пpоpив”

Один з головних висновків після перших переговорів президентів США і України Джозефа Байдена і Володимира Зеленського – Вашингтон вперше в практичній площині і за своєю ініціативою вписується в тему Донбасу.

Союзником США і Києва буде офіційний Лондон. Політик і блогер Олег Шарп вважає, що Берлін і Париж, які під час війни на Донбасі брали участь в переговорах, будуть відсунуті на задній план.

“Це, без перебільшення, прорив. Хотілося б сюди і Крим підключити, але він поки виведений за дужки”, – зазначив Шарп.

Раніше журналіст Юрій Бутусов, коментуючи сьогоднішні переговори, зазначив послідовність Вашингтона в зовнішній політиці. Однак Київ, з його слів, повинен розуміти, що реформування і розвиток України – в інтересах нашої країни.

Ні США, ні інші союзники не повинні примушувати Банкову до реформування і активізації дій. Політолог Тарас Березовець переконаний, що Кремль отримав важливий сигнал – Байден включається в партію за участю України. План Путіна, схоже, не спрацював.

Париж і Берлін теж не перекинулися на бік Росії після переговорів з російським президентом. Джозеф Байден сьогодні в черговий раз підтвердив підтримку Україною та готовність надати допомогу, якщо Росія зважиться на відкриту агресію.

Джерело.

Share