США не «впишутьcя» за Укрaїну в рaзі новoї eскалaції на схoді – в Єврoпі пoчали рoзганяти нoвий тeзис

Як інформує Replyua.net, блогер, політолог Олексій Голобуцький пише у себе в Facebook, президент Зеленський в розмові з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом остаточно сформулював свою позицію щодо військових альянсів України і питання російсько-української війни:

«Ми віддані реформування нашої армії. НАТО – це єдиний шлях до закінчення війни на Донбасі».

Політолог зазначив, ось тільки Зеленський повинен розуміти, в тому числі з масовою жорсткою реакцією офіційної Росії, що такий рівень відносин вже несе реальні ризики для США як фундаментальної сили в Альянсі.

Європейські експерти за газпромівські гроші вже почали розганяти тезу, що «США не впишеться за Україну, якщо війна перейде в гостру фазу». Причина: в тому числі і потреба у вкладенні значних ресурсів, і ризики прямого протистояння з Росією, в тому числі на територіях її сателітів.

Таким чином, США повинні мати достатньо вагомих аргументів, щоб надати Україні ПДЧ НАТО, тобто, бути готовими «вписатися» за Україну. І перші з таких аргументів – ми всіма силами повинні демонструвати, наскільки ми ідеальний надійний партнер. Демонструвати конкретні кроки і проявляти власну ініціативу на всіх проблемних напрямках.

Олексій Голобуцький зазначив, хороших і повних ентузіазму заяв Зеленського зовсім недостатньо, щоб союзники схвалили значні витрати на нас і на початок військового протистояння з Росією. Повинні бути дії, при тому з конкретними результатами.

Share