Шушкeвич: “Путiн одeржимий iдеєю, Бiлорусь мaйже здaлася, прoтистоїть тiльки Укрaїна”

Колишній глава Верховної ради Білорусі, підписант Біловезьких угод Станіслав Шушкевич вважає, що президент РФ Володимир Путін хоче відновити якийсь аналог Радянського Союзу.

Про це він заявив 16 квітня в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера”. Програма транслювалася на YouTube, передає Діалог.UA.

“Путін одержимий ідеєю створення старої радянської імперії. І за дуже влучним висловом Бжезинського, без України імперії створити неможливо. Він хоче стати збирачем так званих” ро*****ких “земель, хоче включити туди Україну”, – повідомив Шушкевич.

З його слів, якщо Україна протистоїть планам Путіна, то Білорусь майже здалася. “Він фактично її загарбав. (Президент Білорусі – ред.) Лукашенко не може бути без Росії, тому що він (Кремль – ред.) Весь час “підгодовує”. Недієздатними стає моя країна, тому що Лукашенко весь час випрошує щось у Росії. Білорусь є не другом, а холуєм “, – висловив думку Шушкевич.

Він вважає, що протистояти Кремлю силою в України не вийде, так як РФ, крім іншого, має ще й ядерну зброю. На думку Шушкевича, Києву варто шукати якісь “дипломатичні ходи”. “Повинні бути (знайдено – ред.) Варіанти, які будуть вигідні і для Путіна. Поки такого варіанту немає і він демонструє силу на кордоні, міць свою”, – сказав екс-глава білоруського парламенту.

Share