“Цe загрoзa нaцбeзпеці”, – сeкретар РНБО Дaнилов прo пaспорт Росії у дрyжини глaви СБУ Баканoвa

У своєму новому інтерв’ю секретар РНБО Олексій Данилов запевнив, що якщо дружина глави СБУ має паспорт Росії, то це пряма загроза національній безпеці країни.

Відзначається, що ще в 2019 році Баканов особисто говорив про те, що у його дружини Оксани Лазаренко є російське громадянство. Про це повідомляє “Лівий берег“.

Підкреслюється, Данилов не впевнений в тому, що у дружини Баканова дійсно ще залишився російський паспорт. Нагадаємо, у своїй декларації Баканов вказує Лазаренко як громадянку України. За його словами, якщо наявність паспорта підтвердиться, то це однозначно можна буде назвати прямою загрозою національній безпеці.

Баканов поки не спростував інформацію про те, що у його дружини зберігається російське громадянство. Нагадаємо, глава СБУ Іван Баканов говорив, що Рада зобов’язана позбавити виборчого права всіх громадян України, які мають зв’язки з Росією. Він також відзначав, що такий закон є в багатьох країнах.

До цього екс-глава ОП Андрій Богдан пояснив, що Баканов часто відвідує інші країни і може бути завербований. За його словами, він неодноразово пропонував заборонити таким особам залишати територію України.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський планує серйозні перестановки у владі. У відставку можуть піти глава СБУ Іван Баканов, а також Генеральний прокурор Венедиктова.

Джерело.

Share