Зелeнський зaявив прo гoтовність Укрaїни дo втoргнення Рoсії

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до російського наступу. Він підкреслив, що ескалація може початися в будь-який день. Ескалація Росії цілком реальна.

За словами президента, така можливість існує ще з 2014 року і українська влада про неї знає. Вони готові, але і ми готові. Адже ми знаходимося на своїй землі і на своїй території, – заявив глава держави.

Зеленський сказав про це журналістам американського видання, коли був на передовій. Він пояснив, що не міг приїхати прямо на військову базу. Адже українські захисники на передових позиціях подумали б, що про них забули. “Вони повинні знати, що мають політичну підтримку”, – підкреслив політик.

За словами головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака, у тимчасово окупованому Криму і біля кордону України зібралося 50 тисяч російських військових. Крім того, на окупованому Донбасі нарахували близько 35 тисяч проросійських бойовиків.

Зеленський підкреслив, що “США хороший друг для України”. Однак президент Джо Байден “повинен робити більше, щоб стримати Росію і завершити конфлікт”. Йдеться про більшу кількість зброї, грошей на боротьбу і найважливіше – велика підтримка вступу в НАТО. Якщо вони (США – 24 канал) бачать Україну в НАТО, вони повинні сказати це прямо і зробити це. Не слова, – підкреслив Зеленський.

Джерело.

Share