Зелeнський з oкопу пoдивився на oкyповану тeриторію Дoнбaсу. Фото

Президент Володимир Зеленський, який відправився на Донбас, відвідав позиції ВСУ на передоньому краю оборони, де зафіксували найбільшу кількість порушень режиму порушення вогню.

Як повідомляє прес-служба Офісу глави держави, Зеленський в окопах поспілкувався з військовослужбовцями, почувши інформацію з перших вуст про ситуацію на фронті.

Після цього військові і Головнокомандувач спільно вшанували хвилиною мовчання пам’ять військових, полеглих в боях за суверенітет і незалежність України.

«Дякую вам за те, що зберігаєте спокій людей і захищаєте нашу землю. Ви є справжнім прикладом героїзму і самовідданості. Ми пам’ятаємо кожного воїна, який загинув, захищаючи нашу державу », – сказав Президент, вручивши захисникам державні нагороди та цінні подарунки.

Візит завершився спільним обідом в солдатській їдальні, під час якого президент зазначив гідну якість страв, якими годують військових. Опубліковано відео візиту Зеленського на передову.

«Влада не ховається в кабінетах, а знаходиться там, де дійсно важко і там, де люди-герої», – сказав президент журналістам, зазначивши, що на Донбасі дійсно є загострення і «всі командири бачать, що по солдатах ВСУ працюють снайпери».

Джерело.

Share