Експeрт рoзповів, чи гoтyватися Українi до пoвнoмасштабнoї вiйнu з Рoсією

Дмитро Левусь вважає, що Москва в будь-який момент може піти на ескалацію конфлікту і пояснив для чого. Про це політичний експерт розповів інтернет-виданню Новини України – From-UA.

Коментуючи те, що на Донбасі нібито убита 5-річна дитина, Левусь пояснив, для чого Кремль розганяє цей фейк.

«Щодо того, що убита дитина 5 років. Почнемо з того, що фейк, що це нібито сталося в результаті дії безпілотника ВСУ, вже викрито і детально розписаний. Зрозуміло, навіщо все це зроблено – щоб прикрити всі ті агресивні порушення з боку РФ на лінії зіткнення. І те, що, наприклад, Москва відмовляється відновлювати режим припинення вогню і намагається Україну посадити за стіл безпосередньо зі своїми колаборантськими окупаційними режимами », – сказав він.

Експерт також пояснив, що Україні необхідно готуватися до ескалації конфлікту і ще до деяких можливих сценаріїв протистояння.

«Щодо того, що потрібно готуватися до війни. По-перше, війна йде, просто рівень її інтенсивності на даний момент не є таким, щоб можна було говорити про повномасштабну війну: немає ні застосування авіації, ні повноцінного застосування артилерії. Проте ті військові приготування, які веде Росія, і то, як на них відреагувала не лише Україна, а й увесь світ, говорять про те, що якщо не повномасштабна війна РФ проти України готується, то однозначно планується, як мінімум, ескалація на Донбасі, а як максимум, можливо, ще й операція з пробивання сухопутного коридору в Крим і відновлення постачань туди води. Тому в будь-якому випадку Україні треба готуватися до цього протистояння з РФ і до того, що Москва в будь-який момент може піти на ескалацію конфлікту. Більш того, Москва сприймає це як протистояння з Західним світом, там особлива система поглядів на світ, тому нічого дивного в цьому немає », – розповів співрозмовник.

Share