Зелeнський рoзповів, чи бyде настyп ВCУ на Донбаcі

Hезважаючи на численні обстріли з боку російських окупантів, Україна не піде в наступ на Донбасі,. Про це в інтерв’ю французькому виданню Le Figaro розповів президент України Володимир Зеленський, передає прес-служба ОП, передає Обозреватель.

Гарант зазначив, що Росія постійно провокує і проводить обстріл українських позицій в зоні проведення ООС. Також росіяни нарощують війська в окупованому Криму на кордоні з Україною.

“Вони начебто трактують це як підготовку до навчань “Захід-2021”. Але ми всі розуміємо – це тиск. Тиск політичний, мілітаризований, психологічний. Чому психологічний? Тому що вони стріляють і чекають, що ми будемо відповідати так само. Мало того, вони “чекають”, що ми підемо на сході України в наступ. Але ми не дамо їм “такого щастя”, – сказав Зеленський.

Також президент вказав на небезпеку риторики оточення президента РФ Володимира Путіна, який говорить про захист росіян на інших територіях.

“Я вважаю це дуже небезпечно для нас, для Європи і, врешті-решт, для його країни. Це небезпечна риторика, коли ти говориш, що ми в будь-якому випадку готові захищати “наших” російських громадян “, – додав глава держави.

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не є власністю Росії. Він підкреслив, що ми не віддамо РФ ні клаптика землі.

Share