“Крeмль бyде гopiти, як за чaсів Нaполеона”, – Ляшкo зaстеріг Пyтіна вiд нoвої вiйнu

Колишній депутат Верховної Ради України, лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко виступив з різкою заявою через загрозу нового вторгнення Росії.

Зробив він це 7 квітня в ефірі ток-шоу “Хард з Влащенко” на телеканалі “Україна 24”. Програма транслювалася на YouTube, передає Діалог.UA.

Ляшко пригрозив Росії, що агресія їй дорого обійдеться.

“Як тільки вони надумають сюди йти широкомасштабною агресією, ми не зупинимося на кордоні … Ми дійдемо, як колись наші гетьмани, до Москви. І той Кремль буде горіти, як за часів Наполеона”, – заявив колишній нардеп.

Він порадив Москві “не будити лихо”. “Українці – дуже доброзичлива і щира нація. Нам чужого не треба, але і свого не віддамо”, – констатував Ляшко.

Варто відзначити, що Росія відкрито демонструє підготовку до вторгнення, концентруючи велику кількість військ і бойової техніки біля кордону України, і в анексованому Криму. Ешелони з озброєнням стягуються відкрито. Така активність відбувається останні кілька тижнів на тлі ескалації конфлікту на Донбасі. Раніше  повідомлялось, що колишній президент України Леонід Кравчук застеріг Путіна від нового вторгнення в Україну: “Сценарій буде трагічним для Росії”.

Share