Недoукомплектованість і низький рiвень пiдготовки, – дeпутат прo cили РФ на коpдонах з Укpаїною

Росія на кордоні з Україною збирає з різних військових частин найбільш адекватну категорію особового складу для того, щоб списковий склад штучно підняти на той рівень, який дозволяє говорити про виконання якихось завдань.

Про це в ефірі “Прямого” заявив генерал-лейтенант, народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Михайло Забродський. “Одразу впадає в око той факт, що звідти поїхав взвод, звідти поїхали сто осіб, звідти ще хтось поїхав і таке інше. А це для будь-якого військового одразу зрозуміло, що поїхав не штатний підрозділ у повному складі. Тому можуть бути різні причини. Перша і найголовніша, що знову ж таки на поверхні, – це недостатня укомплектованість. І тому вимушені з різних частин збирати найбільш адекватну категорію особового складу для того, щоб ту саму укомплектованість або списковий склад штучно підняти на той рівень, який дозволяє говорити про виконання якихось завдань”, – наголосив Забродський.

За словами генерал-лейтенанта, те що на кордон з Україною перекидають особовий склад з різних військових частин РФ, може свідчити про неукомплектованість або низький рівень підготовки.

“Не буває такого, щоб батальйонно-тактичну групу повзводно збирали з різних бригад і полків. І це не може не тішити. Це вже перший індикатор того, що не все так добре, як намагаються представити. Мається на увазі, зокрема, і по укомплектованості, не говорячи вже про підготовку”, – підкреслив нардеп.

Джерело.

Share