Журнaліст: Емiр Катaру дaвно мрiє облaмати рoги Пyтіну, який пoстійно з ними бyцається в сaмих рiзних сфeрах і крaїнах

Блогер і журналіст Іван Яковина пише у себе в Facebook, багато приколюються над візитом Зеленського в Катар. Але насправді, ця маленька країна володіє колосальними можливостями на світовій арені.

Катарці могли собі дозволити при необхідності послати куди подалі і Саудівську Аравію, і Росію. Так кого завгодно. Навіть Джорджу Бушу-молодшому середній палець показували. Іван Яковина зазначає, здається, вічна мета Катару – не допустити надмірного посилення якоїсь однієї великої країни.

Їм треба тримати в узді амбіції авторитарних правителів з великими можливостями. Якщо вам потрібні гроші і ресурси на якийсь проект по ослабленню якоїсь раптово оборзівшої великої держави, їдьте в Доху. Там вам з радістю допоможуть. Будучи прищем географічно і демографічно, Катар спритно вирішує дуже серйозні завдання за допомогою країн, які більші і бідніші за нього.

Він дає їм гроші для протистояння найбільшим і хижим режимам, які мріють підкорити собі весь світ. Українське протистояння з РФ – це взагалі ідеальний варіант.

«Емір Катару давно мріє обламати роги Володимиру Путіну, який постійно з ними буцається в самих різних сферах і країнах. На цей проект він грошей точно дасть », – написав журналіст.

Він додає, тому Зеленський в даному випадку звернувся за адресою. Треба, правда, пам’ятати, що катарці – люди не надто педантичні. Їх проекти іноді виглядають досить сумнівно з моральної або юридичної точки зору. Зате вони, як правило, досить ефективні.

Катар міг би профінансувати найм який-небудь американської або південноафриканської військової компанії, яка за пару днів могла б повністю знищити «ЛДНР». Це, звичайно, спекуляції, але, здається, що зустрічі в Катарі могли б бути не менше корисними, ніж телефонна розмова з Байденом.

Джерело.

Share