Рociя пocкаржилася США на Укрaїну чepез пpoвокації на Донбaci

Вчора, 5 квітня, заступник голови Міністерства закордонних справ РФ Сергій Рябков запевнив, що США і Росія провели переговори по Донбасу і Москва звинуватила Київ у провокаціях.

Відзначається, що РФ вважає винними в загостреннях саме київську владу, хоча ніяких доказів не було представлено. Про це повідомляє Діалог.UA з посиланням на ТАСС. Рябков зазначив, що Росія попередила США про наслідки діяльності України на лінії розмежування.

Підкреслюється, що РФ виклала американській стороні свою версію ситуації, яка відбувається на Донбасі. При цьому раніше представник Держдепу США Едвард Прайс закликав Москву пояснити ситуацію із загостреннями в регіоні. Рябков не повідомив, чи були представлені якісь конкретні дані провини України.

До цього повідомлялося, що Кремлю необхідно закінчити будівництво “Північного потоку – 2”, після чого Москва почне душити Україну. Через це ситуація стає критичною в регіоні. Раніше міністр з питань реінтеграції Олексій Резніков попередив, що на тлі провокацій Росії на Донбасі і кордоні може статися нова трагедія МН-17, яка була в 2014 році.

Нагадаємо, російський снайпер попав в бійця ЗСУ поблизу Авдіївки: армія РФ відкрила прицільний вогонь по силам ООС. Відзначається, що ситуація на лінії зіткнення вкрай важка.

Share