Пpитула: “Наpод Укpаїни гoтується дaти вiдсіч Рoсії, тиpи та пoлігони під Києвoм зaбиті людьми”

Росію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула.

Уривок оприлюднений на відеохостингу YouTube, передає Діалог.UA.

“У нас, слава Богу, все добре з українською армією. Вона надзвичайно мотивована. Це те, що я бачу, спілкуючись з бійцями, офіцерами. З нашим суспільством теж все добре … Загони тероборони займаються без вказівки зверху. Навколо Києва тири, полігони забиті , люди тренуються. Працює схема – зберігаємо спокій, чистимо зброю “, – розповів Притула.

Він зазначив, що за 7 років війни в Україні з’явилася величезна кількість людей з бойовим досвідом. Тобто, суспільство зможе швидко мобілізувати свої сили в найгіршому сценарії. За словами Притули, продовжують активно працювати і волонтери. Більш того, на тлі загострення конфлікту українці почали більше жертвувати на армію.

І це дозволяє закривати ті “дірки” в забезпеченні ВСУ, з яким не встигло розібратися Міноборони. Єдина проблема, зазначив Притула, це повільна робота Верховної Ради.

“Хто буде нести відповідальність? Хто допустив, що українська армія з 1 січня не отримає необхідну забезпечення? Хто відповість за провал державного оборонного замовлення на 2021 рік?” – поставив запитання волонтер.

Share