Мaйжe дo 2000 гpн зa квитoк: вжe в тpaвнi Укpзaлiзниця icтoтнo збiльшить цiни нa пoїздки

Українцям пояснили, як можна заощадити

Українцям доведеться більше витрачати на потяги

В Укрзалізниці планують підвищувати вартість на квитки, причому ціна зміниться значно. Однак, відомо, що робити це хочуть поетапно. Ситуацію в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував директор філії «Пасажирська компанія »УЗ Олександр Перцовський.

Експерт підкреслив, що підвищення цін на квитки почнуться вже цього місяцяю. Так в травні поїздка на поїзді буде вартувати вже на 2 відсотки більше, в червні – ще на 2, і так далі. Це буде продовжуватись на протязі цілого року. В на фінальному етапі очікується подорожчання квитків на поїзд українцям будуть обходитися приблизно на 20-22 відсотка дорожче, ніж зараз.

Тобто, якщо сьогодні квиток, наприклад, з Києва в Одесу може обійтися в 1,6 тисяч гривень, то після
підвищення – може піднятися до 2 тисяч гривень.

Однак поки що є непоганий спосіб заощадити – такою порадою поділився директор філії «Пасажирська компанія» УЗ Олександр Перцовський. За його словами, можна заздалегідь придбати квитки, якщо ви плануєте літній відпочинок. Таким чином, ви купите собі квитки за нинішньою ціною, що буде дешевше, ніж вже перед самим відпусткою.

Як підмітив експерт, щоб заощадити – потрібно думати про квитки завчасно.

Крім того, в компанії вже готові до літнього сезону. Олександр Перцовський зазначив, що Укрзалізниця вже почала відкривати нові маршрути. Йдеться про поїздки до Чорного і Азовського морях на різні українські курорти. Так що у громадян буде час, щоб заздалегідь спланувати своє літо.

Також представник компанії зазначив, що УЗ продовжує реалізовувати чимало планів.

Наприклад, вперше за багато років повернули сполучення Дніпро-Харків. Також вже скоро запрацює
рейс Маріуполь-Одеса.

Джерело

Share