Гepман: “Зeленський скopo змiнить гacло «стaдіон, тaк стaдіон» нa гaсло «бiгти, тaк бiгти». Питaння тiльки в тoму, кyди”

У прямому ефірі телеканалу «НАШ» колишній депутат Верховної Ради від Партії регіонів Ганна Герман заявила, що президент України Володимир Зеленський пропонує російському президенту Володимиру Путіну зустрітися Ватикані.

Але при цьому він навіть не спромігся запитати дозволу у країни на проведення у представників тієї сторони, передає Replyua.net.

«Зеленський запропонував Путіну зустріч у Ватикані. Але, як виявилося, Ватикан нічого про це не знає.

Вони навіть в Ватикан не подзвонили, щоб випросити, а чи готові там прийняти таку зустріч, навіть якщо б Путін погодився.

Можна зрозуміти, що вся ця історія призведе до того, що Зеленський незабаром змінить гасло «стадіон, так стадіон» на гасло «бігти, так бігти». Суть питання тільки в тому, куди », – висловилася колишня соратниця режиму Януковича.

Разом з тим Герман назвала запрошення Володимира Путіна демонстрацією для суспільства і західних партнерів прагнення України з ним зустрітися.

«З моєї точки зору, вся ця історія із запрошенням Путіна до зустрічі, потрібна Офісу президента виключно для внутрішнього користування.

Щоб показати населенню, що проживаючому тут, як вони хочуть досягти миру на Донбасі і показати партнерам з Заходу, що Україна намагається зустрітися з російським президентом », – впевнена Герман.

Share