Блoгep: “Зeлeнcький пpaв! Зa чaciв CPCP бyли нe тiльки мiнycи, aлe й плюcи”

Як інформує Replyua.net, український блогер Сергій Марченко пише у себе в Facebook, під час публічного виступу з лідерами країн Польщі, Литви, Латвії та Естонії президент Зеленський зробив заяву, після якого у лідерів Прибалтики і Польщі з’явилося здивування і питання відносного майбутнього України.

Зеленський заявив, що він сам народжений в Радянському Союзі і з упевненістю може сказати, що там були не тільки мінуси, але й плюси.

За таку заяву дісталося Зеленському та в Україні, соцмережі зашуміли розмовами про неприпустимість такої заяви від лідера українців.

Сергій Марченко відмічає, марно критикують Зеленського, адже він повністю правий і нічого крамольного не сказав. За часів СРСР були не тільки мінуси, але й плюси.

Зараз заходиш в магазин пива купити, а там тобі і світле, і темне, і біле, і червоне – і кожне по десятку сортів. Стоїш, як дурень, очима кліпає і слюні пускаєш, не знаєш, яке взяти.

Інша справа, в Радянському Союзі – пиво могло бути тільки або Житомирське, або Бердичівське. Ще була опція: свіже або несвіже. Усе! Ніяких мук вибору. Прийшов, в чергу став і через години півтори п’єш своє пиво, як біла людина.

Share