Дo ocтaннього дзвoникa гoтуютьcя нe тiльки дiти, a й бaтьки: чи пoтрібнo дapувати пoдаpунки вчитeлям (відеo)

До останнього шкільного дзвоника готуються не тільки учні, а й їхні батьки. Вони роблять школі і вчителям дорогі подарунки, які боляче б’ють по гаманцю.

У багатьох навчальних закладах хочуть вітати вчителів не тільки цукерками і квітами — дарують кругленькі суми в конвертах, ювелірні прикраси, і навіть путівки.

Відбувається це навіть на карантині. Одна з мама першокласниці розповідає, що втомилася витягати з гаманця кругленькі суми.

Гроші йдуть на книги, на подарунки дітям, і на презенти для викладачів.

«Взяли зробили вироби — подарували. Сиди і пишайся, тобі діти вдячні. Навіщо від батьків. А подяка грошова, це, вибачте, зарплата» — розповідає Світлана.

В один момент терпіння все ж урвався, і вона пішла з батьківського чату. Батьківський комітет відразу почав кидати натяки, що до дитини може змінитися ставлення, і, далеко не в кращу сторону.

Психолог розповідає, що не схвалює такої ініціативи у вигляді дорогих подарунків. Ці речі здатні розбалувати викладачів, і вони потім будуть без сорому це вимагати.

«Подарунок повинен бути символічним, і перш за все, подарунок це висловлювання свого ставлення до вчителя. Якщо, дійсно ми цінуємо вчителя, ми бачимо його роботу » — розповідає психолог.

Джерело

Share