У Пopoшeнкa зaявляють, щo OП cтeжить зa ним нa Кiпpi

Європейська Солідарність

Петро Порошенко відбуває на чотириденний відпочинок на Кіпр.

Офіс Президента, який вже кілька років веде незаконне спостереження за лідером опозиції, нелегально і безсоромно використовуючи для цього правоохоронні органи та спецслужби, і цього разу поставив завдання відрядити на острів працівників ГУР та СЗР.

Після зрадницького зриву спецоперації із затримки російських бойовиків з приватної армії Вагнера та ганебного провалу із викраденням судді Чауса в Молдові, Зеленський послав своїх вуаєристів підзирати за Порошенком на Кіпр.

Задля економії бюджетних ресурсів пропонуємо Офісу Президента надати особисту електронну адресу Зеленського, і Порошенко може надсилати фоторепортажі та відеозвіти безпосередньо йому, коли вже такий інтерес.

Варто нагадати, що у березні цього року стеження МВС за собою виявив як справжній профі колишній заступник голови СБУ, а нині депутат Київради від «ЄС» Віктор Кононенко. А влітку минулого року «Європейська Солідарність» встановила і задокументувала спостереження ДБР за партійним офісом.

В обох випадках влада не дозволяє правоохоронцям належним чином розслідувати ці інциденти, що не залишає сумнівів в тому, що замовником зазначених протиправних дій є особисто Зеленський.

Прес служба «Європейської Солідарності»

Share