Святoслав Вакaрчук рoзлучився з дружинoю Лялeю чeрез нoву кoхану

Український співак Святослав Вакарчук заявив про своє розлучення з дружиною, однак запевнив, що вони з Лялею залишаться близькими людьми.

Про це артист розповів на своїй сторінці в Фейсбуці.

“Дуже рідко пишу про особисте, але цей пост саме такий. Пишу його, перш за все, для того, щоб убезпечити свою родину, близьких і друзів від зайвих питань і незручностей. Сталося так, що після більш ніж 20 років щасливого і насиченого радістю життя, наші з Лялею дороги розійшлися. Причини цього залишаються нашої з Лялею особистою справою. Ляля і я завжди були, є і будемо близькими людьми”, – написав артист.

Він висловив подяку вже екс-дружині за більш ніж двадцять спільно прожитих років і доньку Діану. – Життя продовжується. Я сподіваюся, що вона подарує кожному з нас досить щасливих моментів. Цим вичерпним постом я повідомив все, що вважав гідним уваги. З поваги до мого і Ляліного особистого простору, просив би утриматися всіх від додаткових питань і дискусій з цього приводу, – додав артист.

За даними телеграм-каналу “Культурна пральня” в усьому винна нова любов артиста.

“Жінці близько 40 років, вони разом кілька місяців. Ляля розставання переживає важко, і навіть потрапила до лікарні. А ось оточення музиканта каже, що таким піднесеним давно його не бачили. Це пояснює, навіщо лідер “Океану Ельзи” повідомив про розставання в соцмережах, хоча такі особисті пости не в його правилах. Раз пішли чутки – треба діяти,” – пише канал.

Ляля Фонарьова розпочала свою кар’єру як стиліст. Вона вчилася в Лондонській школі стилістів “Toni & Guy” і пропрацювала в столиці Великобританії протягом двох років. Після повернення в Україну стала іміджмейкером групи “Океан Ельзи”, Олександра Пономарьова, Марини Одольської та інших українських музикантів.

До знайомства зі Святославом Вакарчуком була одружена з власником мережі перукарських салонів Володимиром Тарасюком. У тому шлюбі народила доньку Діану. Фонарьова і Вакарчук всі ці роки ретельно приховували своє особисте життя. Достовірно невідомо, одружена пара офіційно або вони проживали в цивільному шлюбі.

Share