Якщo закoн прo oлігархів не cпрацює, у Зеленськoго є план “Б”, – Данілoв

Секретар РНБО Олексій Данилов вважає, що Зеленський ініціював закон не заради політичної вигоди. На його думку, Верховна Рада роками прописувала законодавство під інтереси “людей зі статком”.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов заявив, що, якщо закон про деолігархізацію України не спрацює, глава держави візьме інші заходи для боротьби з олігархами.

Про це, з посиланням на інтерв’ю чиновника, повідомляє інформаційне видання “Forbes Україна”.

“У Володимира Зеленського є не тільки план Б – у нього повний алфавіт. Якщо потрібно, то ми і до букви “Я” дійдемо. Однак без законів рухатися не зможемо: потрібні закони про лобізм і антитрастове законодавство, в яких буде прописано, під дію яких законів будуть підпадати олігархи “, – розповів Данілов.

За його словами, Зеленський не веде боротьбу з олігархами заради політичних балів. Данилов запропонував адресувати це питання депутатам Ради, які “роками приймають закони в інтересах заможних людей”.

Данилов також передбачив можливість того, що після прийняття закону про деолігархізації в список не внесуть ні одного прізвища. Уже зараз, за ​​його словами, багато підприємців відмовляються від активів, які були придбані нечесним шляхом.

Джерело.

Share