Зeлeнcький пpo вiдcтaвку Paзумкoвa: “Нe викoнуєш пapтiйну пpoгpaму – шукaй iншу кoмaнду”

Президент України Володимир Зеленський прокоментував процедуру відставки голови Верховної ради Дмитра Разумкова. Як відзначив лідер країни, це питання внутрішньофракційне.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова Володимира Зеленського в ефірі телеканалу “Дім”.

За словами Зеленського, йому не подобається те, що Разумков виносить питання своєї відставки в медіа, оскільки воно є внутрішньофракційним.

“Питання Дмитра Олександровича для мене не питання. Я вважаю, що це питання внутрішньофракційне. Я вважаю, що велика помилка з боку Діми, чи його консультантів, що він виносить це питання в медіа. Для мене все просто: якщо ми боремося з олігархами, підпиши закон, якщо не підписуєте – шукайте іншу команду”, – відзначив президент.

Лідер країни додав, що Разумков “живе своїм життям”, якщо виступає проти політики, яку підтримує більшість в Верховній раді.

“Якщо не підтримуєте політику щодо олігархів, якщо не підтримуєте санкційну політику щодо Медведчука, то у цих людей інші політичні погляди і це нормально. Але, якщо вони інші ніж у 200 людей, і інші ніж у 73%, які віддали свої голоси за цю програму, то значить, що ти живеш своїм життям”, – зауважив Зеленський.

Share