Нe xoчу будувaти cтcoунки з “куpкoю”: учacник “Xoлocтячки 2” зpoбив piзку зaяву

У п’ятницю, 1 жовтня, глядачі найромантичнішого реаліті країни “Холостячка 2” змогли подивитися третій випуск проекту і простежити за розвитком відносин Злати Огнєвіч і потенційних претендентів на її серце.

Побачення і випробування допомогли артистці визначитися, хто залишиться на шоу, а хто покине його.

Щасливчиком, який отримав право на індивідуальне побачення зі Златою, став бізнесмен Андрій Задворний. Він приготував для зірки екстремальне катання на мотоциклах. У співачки не все виходило, не обійшлося без падінь, але вона “приручила” сталевого коня.

Після екстриму парочку чекав інтерактив з питаннями, який допоміг молодим людям краще пізнати один одного. Правда, після побачення бутоньєрку чоловік не отримав – Злата вважала його поведінку самовпевненою і недбалою. Але вже на церемонії троянд Андрій удостоївся квітики.

Задворний вирішив порозумітися з глядачами проекту в Instagram.

Він згадав, як в анонсі побачення зі співачкою глядачі змогли помітити, що він нібито назвав її куркою.

Коли Злата театрально демонстративно поскаржилася на складне побачення-випробування, Андрій звернувся до неї: “Це ти зараз курку включила?”. На бекстейджі він уточнив: “Вона не вела себе як курка, вона прикололася!”. Чоловік поспішив розповісти, чому він любить міцне слівце.

Андрій пояснив, що в компанії його друзів не прийнято ображатися на слова і вирази. Вони звикли багато жартувати, підколюючи один одного, іноді дуже жорстко, якщо дивитися з боку.

“Мої друзі взагалі знають, що ображатися на те, що я кажу, немає ніякого сенсу, тому що в цьому немає злоби, лише бажання підколювати і веселитися”, – зазначив Задворний.

Далі Андрій зважився на сміливу заяву про Злату Огнєвіч і свою тактику на проекті.

“Якщо ви думаєте що в цьому проекті вибирає тільки Злата – ви помиляєтеся, я теж вирішую: підходить мені ця дівчина чи ні, я теж тестую її, роблячи певні вкиди і дивлячись на її реакцію. Я не хочу і не буду будувати стосунки з “куркою”, – заявив бізнесмен.

Андрій зізнався, що на побаченні для нього було важливо залишатися собою.

“Це не запорука “успішного збереження своєї туші в проекті”, це запорука правильного обміну враженнями один про одного, що б визначити, чи класно нам разом, а чи можемо ми взагалі бути разом”, – пояснив він.

Підприємець запевнив: він – не принц на білому коні і “не намагається корчити його з себе”, зате він не здатний на лицемірство і лукавство.

“Я простий хлопець, з маленького містечка на Кіровоградщині, за словом в кишеню не лізу, вмію любити, дружити, цінувати, моя душа нарозхрист, якщо комусь не подобається – проходь повз. Зате зі мною можна бути впевненим, що через місяць-два-три мої манери не зникнуть опівночі з боєм курантів, моє ставлення не обернеться в гарбуз, а я з вершника не перетворюся на щура”, – підсумував свою емоційну промову Андрій.

Джерело

Share