Збipну Pociї пiд oплecки пacaжиpiв зняли з лiтaкa пo дopoзi нa чeмпioнaт cвiту з вiльнoї бopoтьби. Відeo

Головного тренера збірної Росії з вільної боротьби Дзамболата Тедеєва і чотирьох членів національної команди зняли з літака з Амстердама в Осло. Російські спортсмени неправильно наділи маски, спустивши їх на підборіддя.

Серед порушників опинилися 2-кратний чемпіон Олімпіад 2016-го і 2020 років Абдулрашід Садулаєв, чемпіон Європи Абасагжі Магомедов, Євген Жірбаєв і Тимур Біжоєв. Команда летіла на чемпіонат світу з вільної боротьби, який з 2 по 8 жовтня пройде в столиці Норвегії.

Борців під конвоєм вивели з транзитної зони амстердамського аеропорту “Схіпхол”.

“Те, що сталося, навіть не знаю, як можна коментувати. Це можна назвати фiрмовим беззаконням. Половину збірної команди вони висаджують з літака. Кажуть, ви сьогодні не полетите – полетите завтра. Чому? Пояснень немає. Я думаю це замовлення наших опонентів”, – заявив на відео Тедеєв.

В інтерв’ю sports.ru тренер зазначив, що всі місцеві були без масок: “А нам такі вимоги пред’явили, і ми були змушені підкоритися”.

За словами наставника, його і команду виводили з повітряного судна під оплески і схвальні репліки пасажирів на адресу стюардес і спецслужб.

Джерело

Share