Вoлoдимиp Зeлeнcький пepeдaв opдeн Дepжaви poдинi Aндpiя Кузьмeнкa. Фoтo

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з родиною покійного співака та громадського діяча Андрія Кузьменка. Політик передав сім’ї артиста орден Держави.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво президента України. Нагадаємо, що відповідний указ про призначення Кузьмі посмертного звання Героя України був підписаний 17 серпня 2020 року в день народження співака.

Володимир Зеленський передав орден батькові Андрія Віктору Кузьменку, відзначивши визначні особисті заслуги у формуванні вітчизняного культурного простору, вагомий внесок у розвиток національного музичного мистецтва та багаторічну плідну творчу та громадську діяльність його сина.

“Я прекрасно знав Андрія, ми багато разів зустрічалися. Він був дуже крутим хлопцем. Люди люблять його пісні, він живе у своїй творчості”, – сказав президент.

На зустрічі також були присутні мама героя Ольга, дочка Марія-Барбара та вдова Андрія Світлана Бабійчук. Усі вони висловили вдячність за увагу до пам’яті Кузьми та побажали наснаги в політичній діяльності.

Share