Pociя впepшe пpoвeлa випpoбувaння гiпepзвукoвoї paкeти “Циpкoн”: з’явилиcя пoдpoбицi. Вiдeo

У неділю, 3 жовтня, в Баренцевому морі в Росії пройшло перше випробування гіперзвукової ракети “Циркон”. Вона була запущена екіпажем атомного підводного човна “Северодвинск”.

Про це повідомило видання “Комсомольская правда”, посилаючись на дані з Міністерства оборони РФ. Кадри першого випробування боєголовки з борту підводного човна опубліковані для широкої аудиторії (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Раніше Військово-морський флот Росії виробляв запуск ракети “Циркон” лише з надводних кораблів. За словами керівництва ВМФ Росії, поставлене випробування було абсолютно успішним.

“Постріл гіперзвуковою ракетою було проведено по умовній (теоритичній. – Ред.) цілі в акваторії Баренцевого моря. Мета була уражена відповідно до заданих параметрів запуску”, – зазначено в повідомленні.

Відзначимо, що в лютому 2019 року президент РФ Володимир Путін анонсував постачання партій гіперзвукових ракет “Циркон”, здатних вражати наземні та надводні цілі умовного противника. Ця боєголовка має прицільну дальність понад тисячу кілометрів.

Share