Квacнєвcький: “Укpaїнa – цe нe Pociя, цe кpaїнa чудoвoї культуpи i cфopмoвaнoї тpaдuцiї piзниx мoв… ” (відeo)

Eкс-президент Польщі згадав про поїздку в Україну: “Найбільше мене вразило…”

Екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський поділився своїми враженнями про Україну

Під час першого візиту в Україну його захопила її велич і відмінність. Про це він розповів у відео зверненні, яке було опубліковано в Facebook Ukraine Now, описавши все, чим, на його думку, наша країна виділяється на тлі інших (щоб подивитися відео проскрольте до кінця сторінки).

“Коли я вперше відвідав незалежну Україну, я був вражений її величчю і відзнакою. Я завжди розумів і не раз переконувався, що Україна – це не Росія.

Україна-красива країна з її Чорним морем, Карпатами, величними річками і красивими містами. Україна-країна чудової культури, де склалася традиції різних мов і конфесій”, – зазначив експерт Польщі.

Він також додав, що його вразило українське суспільство, люди в країні дуже енергійні, дуже рішучі, талановиті і готові працювати і боротися за демократичне майбутнє.

“А те, що вразило мене найбільше – це люди: дуже енергійні, дуже рішучі, талановиті і готові працювати і боротися за демократичне майбутнє суверенної України.

Я вражений молоддю і я думаю, що молоде покоління і є двигуном, завдяки якому українці готові побудувати таку прекрасну демократичну Україну, частину нашого процвітаючого світу”, – додав Кваснєвський.

Джерело

Share